/ دکتر افروز آزاد » زیبایی زنان » هزینه لابیاپلاستی در بندرعباس
۶ دقیقه
هزینه لابیاپلاستی در بندرعباس

هزینه لابیاپلاستی در بندرعباس

آنچه می خوانید...

هزینه لابیاپلاستی در بندرعباس؛ هزینه از جمله اصلی ترین مسائلی است که روی تصمیم گیری خانم ها برای انجام دادن و یا ندادن این عمل موثر است. هیچوقت گول قیمت پایین و یا بلعکس قیمت بالای جراحی را نخورید. افرادی که می خواهند این عمل را انجام بدهند با مشورت و تحقیق کردن می توانند یک پزشک با تجربه و حاذق را برای انجام عمل جراحی انتخاب کنند. بعضی از افراد معیار انتخاب پزشک را بر پایه هزینه لابیاپلاستی قرار می دهند. هر تصمیمی که بر مبنای هزینه گرفته شود، به خصوص اگر درباره سلامت بدن باشد، اشتباه محض است.

نحوه تعیین هزینه جراحی لابیاپلاستی

هزینه لابیاپلاستی به صورت نرخی ثابت و مصوب تعیین نمی گردد. متقاضیانی که قصد انجام این عمل را دارند باید توسط یک جراح زیبایی زنان معاینه شود. نوع و شدت مشکلی که می خواهید با عمل لابیاپلاستی در بندر عباس رفع گردد در انتخاب روش و نتیجه عمل و هزینه آن تاثیرگذار است.  

نحوه تعیین هزینه جراحی لابیاپلاستی

برای انجام این عمل باید با کسانی که این عمل را قبلا انجام داده اند، مشورت کنید و در مورد نحوه کار پزشک جراح از آن ها سوال کنید. در بعضی موارد، لابیاپلاستی با استفاده از لیزر انجام می گردد. برند های زیادی از لیزر هم وجود دارد که انتخاب هر یک از آن ها بر میزان هزینه موثر است. لیزرها از نظر کیفیت با یکدیگر متفاوت هستند.

کیفیت لابیاپلاستی مهم تر از هزینه است!

ساده انگاری و تحقیق نکردن درباره بهترین جراح لابیاپلاستی به منظور صرفه جویی در هزینه های عمل لابیاپلاستی ممکن است عوارضی را با خود به دنبال داشته باشد. ناحیه تناسلی بانوان یک ناحیه خیلی حساس است که باید برای حفظ سلامتی به آن توجه لازم را داشته باشید. پس از عمل ممکن است عوارضی همانند عفونت، کبودی، تورم، درد و … داشته باشید. شما می توانید با انتخابیک پزشک جراح خوب از توصیه های او برای کنترل عوارض جانبی استفاده کنید.

عوامل تعیین کننده هزینه لابیاپلاستی

فاکتورها و عوامل مختلفی هستند که روی هزینه لاباپلاستی تاثیر می گذارند. هر یک از موارد گفته شده می توانند روی کم یا زیاد شدن هزینه عمل موثر باشند. در ادامه اصلی ترین عواملی که روی هزینه لاباپلاستی موثرند را مورد بررسی قرار می دهیم:

عوامل تعیین کننده هزینه لابیاپلاستی

شکل و فرم لابیاهای واژن

فرم ظاهری واژن، ضخامت بافت لابیا ها و اندازه آن ها بر هزینه های عمل تاثیر بسیاری دارند. کوچک یا بزرگ شدن لابیاهای مینور و ماژور تعیین می کند که از چه شیوه جراحی، تکنیک برش و چه میزان برشی برای لابیاپلاستی استفاده شود. اندازه لابیاها از هر فرد با فرد دیگر متفاوت است.

تکنیک جراحی لابیاپلاستی

زمانی که اندازه لابیاها خیلی بزرگ باشد، از جراحی برای انجام لابیاپلاستی استفاده می گردد. این جراحی در مطب و یا کلینیک انجام می شود. انتخاب از میان این دو شیوه جراحی و استفاده از لیزر برای انجام عمل استفاده می شود. انتخاب از بین این دو شیوه جراحی و استفاده از لیزر می تواند روی هزینه عمل موثر باشد.  

میزان برش جراحی

در صورتی که لابیاها بزرگ و آویزان باشند، برای اصلاح شکل ظاهری آن ها به برش بیشتری نیاز است. در نتیجه مدت زمان جراحی هم طولانی تر خواهد شد. هزینه لابیاپلاستی با کار بیشنر پزشک تغییر می کند. علاوه بر این، برش های لابیاپلاستی با تکنیک های متفاوتی انجاکم خواهند شد. برش های صاف، برش V شکل و برش Z شکل می توانند برای جراحی انجام شوند. در بعضی از شیوه ها برش ها پیچیده ترند و روی هزینه عمل موثرند.

مواد و ابزار استفاده شده در عمل

در حین عمل جراحی از ابزارهایی استفاده می شود که هر قدر کیفیت بالاتری داشته باشند، استفاده از آن ها نیز هزینه عمل را افزایش خواهد داد. مواد استفاده شده مانند آیتم های یک بار مصرف جراحی، کاور و … و مواد بیحسی یا بیهوشی هم هزینه لابیاپلاستی را با توجه به موادی که برای بی حسی و بیهوشی استفاده شده اند با تجه برندشان تغییر می دهد. میزان استفاده از مواد بی حسی نیز در هر فرد با دیگری متفاوت است، در بعضی از بانوان بی حسی چند بار تکرار می شود.  

لیزر مورد استفاده برای انجام لابیاپلاستی

برای انجام عمل با لیزر این امکان وجود دارد که از دستگاه های مختلف استفاده شود. هر اندازه که کیفیت دستگاه لیزر بیشتر باشد، برش های زده شده، تمیزتر و دقیق تر خواهند بود. بنابراین، جدا کردن بخش های اضافی لابیاها بهتر انجام خواهند شد.   

نوع نخ بخیه لابیاپلاستی

بخیه های لابیاپلاستی باید از بهترین جنس و با کیفیت باشند. جنس، نوع و برند نخ بخیه روی هزینه های عمل تاثیرگذار است. بعضی از نخ ها جای اسکار کمتری باقی می گذارند و وارداتی هستند، بنابراین، قیمت بالاتری نیز دارند.  

دستمزد جراح؛ دیگر عامل موثر بر هزینه عمل لابیاپلاستی

هزینه لابیاپلاستی در صورتی که در شهرهای بزرگ و توسط یک پزشک جراح با تجربه انجام شود، بیشتر از هزینه انجام عمل در شهرهای کوچک و توسط یک پزشک تازه کار است. هزینه عمل لابیاپلاستی تنها در صورتی مقرون به صرفه است که شما به بهترین دکتر لابیاپلاستی در بندرعباس مراجعه نمایید. گاهی اوقات بخاطر انجام عمل توسط یک پزشک جراح بی تجربه، مشکلات زیادی بوجود می آید مانند متقارن نبودن لابیاها، کوچک کردن زیاد از حد لابیاها، ایجاد عفونت و کاهش میل جنسی. در این موارد بیمار مجبور می شود هزینه لابیاپلاستی ترمیمی را هم انجام دهد.

انجام همزمان لابیاپلاستی با دیگر اعمال زیبایی

این امکان وجود دارد که بصورت همزمان عمل لابیاپلاستی و دیگر اعمال جراحی انجام شود مانند، تنگ کردن واژن، تزریق چربی به واژن، پرینئوپلاستی و …

هزینه ویزیت های قبل و بعد از لابیاپلاستی

معاینه پیش از لابیاپلاستی به منظور تشخیص و انتخاب شیوه جراحی باید حتما انجام گردد. یک هفته پس از عمل لابیاپلاستی، به منظور بررسی ناحیه عمل، جوش خوردن بخیه ها و شرایط و وضعیت واژن معاینه باید انجام شود. بعلاوه، حدودا یک ماه بعد از لابیاپلاستی باید معاینه های لازم انجام شود تا اگر مشکلی وجود نداشته باشد، فرد بتواند رابطه زناشویی خود را از سر بگیرد. البته شما  در مطب دکتر افروز آزاد، متخصص جراحی واژن در بندرعباس می توانید قبل از عمل نزد پزشک مورد معاینه پیش از عمل لابیاپلاستی قرار بگیرید.  

دکتر افروز آزاد

نتیجه گیری

انجام عمل لابیاپلاستی به فاکتورهای زیادی وابسته است و اگر شما قصد دارید این عمل را انجام دهید بهتر است یک جلسه مشاوره با پزشک جراح زیبایی زنان، خانم دکتر افروز آزاد داشته باشید تا شما را از هزینه های عمل و مراحل عمل و معاینات و … آگاه کند و سپس برای عمل اقدام کنید.

دکتر افروز آزاد

متخصص زنان، زايمان و نازايی
فلوشيپ فوق تخصصی سرطانهای زنان ( آنكولوژی زنان ) خدمات درمانی از قبیل سرطان تخمدان، سرطان رحم، سرطان دهانه رحم، سرطان پستان، سرطان وولو، سرطان واژن، حاملگی مولار و ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *